BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN BELANJAWAN DAN PENJANAAN PENDAPATAN | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN BELANJAWAN DAN PENJANAAN PENDAPATAN

BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN BELANJAWAN DAN PENJANAAN PENDAPATAN

Bahagian Kewangan Pengurusan Belanjawan dan Penjanaan Pendapatan mempunyai fungsi dan tanggungjawab seperti berikut:

  • Menyelaras aktiviti pengurusan belanjawan operasi Universiti.
  • Membantu PTJ menyelaraskan isu berkaitan peruntukan operasi.
  • Urusetia aktiviti penjanaan Universiti..selanjutnya

Ketua Bahagian
Siti Amira binti Shukor
Ketua Penolong Bendahari (W48)
amira@upm.edu.my 
03-9769 6216


Noruniza binti Mahmud
Penolong Bendahari Kanan (W44)
noruniza@upm.edu.my
03-9769 6241


Azizul Syahril bin Mohd Salleh
Penolong Bendahari (W41)
azizulsms@upm.edu.my 
03-9769 4158


Noorhamidah binti Saad
Penolong Akauntan (W29)
noorhamidah@upm.edu.my 
03-9769 6207


Siti Hajar binti Hanipah
Penolong Akauntan (W29)
sh_hajar@upm.edu.my
03-9769 1437

Nur Hazwani binti Abd Aziz
Penolong Akauntan (W29)
hazwanie@upm.edu.my
03-9769 7784
 

Ahmad Izzani bin Abididdar
Penolong Akauntan (W29)
izzani@upm.edu.my
03-9769 3561


 Norzaihan binti Mat Kassim
Penolong Akauntan (W29)
zaihan_kassim@upm.edu.my 
03-9769 3560

Hamimah binti Mahyuddin
Pembantu Tadbir Kanan (W22)
mimah_mh@upm.edu.my
+603-9769 3503


Maslinawati binti Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
maslinawati@upm.edu.my 
03-9769 3562
 
   
Rozi binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
roziahmad@upm.edu.my 
03-9769 3559

 

SEKSYEN DI BAWAH BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN BELANJAWAN DAN PENJANAAN

Kemaskini:: 25/06/2019 [azizal]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566458327