BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN PENYELIDIKAN | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN PENYELIDIKAN

BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN PENYELIDIKAN

Bahagian Kewangan Pengurusan Penyelidikan mempunyai fungsi dan tanggungjawab seperti berikut:

  • Melaksanakan proses agihan peruntukan, pindahan peruntukan dan pengwujudan pusat kos baharu bagi peruntukan geran penyelidikan dibawah penyelenggaraan Pusat Pengurusan Penyelidikan (RMC), 
  • Menyediakan dan membentangkan Laporan Perbelanjaan dan Penyata Baki Geran Penyelidikan untuk keperluan mesyuarat-mesyuarat yang berkaitan serta pihak yang berkepentingan
  • Menyediakan dan mengemukakan Laporan-laporan Kewangan kepada Agensi Pusat..selanjutnya

 


Ketua Bahagian
Hafizah binti Misran
Ketua Penolong Bendahari (W48)
hafizzah@upm.edu.my 
03-9769 1493

 
Anita binti Ismail
Penolong Bendahari Kanan (W44)
anitais@upm.edu.my 
03-9769 3861


Mohd Asri bin Abdullah
Penolong Akauntan Kanan (W32)
masri@upm.edu.my 
03-9769 1495


Norazura binti Ali
Penolong Akauntan (W29)
norazuraali@upm.edu.my 
03-9769 1494

 
Nurulhudah binti Hasan
Penolong Akauntan (W29)
nurulhudah@upm.edu.my
03-9769 3577

 
Shawalliza binti Mazlan
Penolong Akauntan (W29)
shawalliza@upm.edu.my 
03-9769 3863

Zahiran binti Said
Penolong Akauntan (W29)
zahiran@upm.edu.my 
03-9769 3865 


Nora Asyikin binti Mislani
Penolong Akauntan (W29)
noraasyikin@upm.edu.my  
03-9769 3960


Izlia Abd Halim
Penolong Akauntan (W29)
izlia@upm.edu.my  
03-9769 3581

Ropidah binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
ropidah@upm.edu.my 
03-9769 3578


Nurulaini binti Abas
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
nurulaini@upm.edu.my
03-9769 3579


Mohd Khairil Nizam bin A. Khalid
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
mknak@upm.edu.my
03-9769 3865

   

 

SEKSYEN DI BAWAH BAHAGIAN KEWANGAN PENGURUSAN PENYELIDIKAN

Kemaskini:: 11/01/2019 [azizal]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566456497