BAHAGIAN KEWANGAN KEMUDAHAN STAF | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN KEMUDAHAN STAF

BAHAGIAN KEWANGAN KEMUDAHAN STAF

Bahagain Kewangan Kemudahan Staf mempunyai fungsi dan tanggungjawab seperti berikut:

  • Mengurus dan memproses emolumen serta bayaran lebih masa bagi staf tetap, kontrak, Sambilan dan RA
  • Mengurus bayaran elaun SGRA, GRA dan TAM
  • Menguruskan potongan gaji bagi KWSP, PCB, PERKESO, Pencen, Tabung Haji, Zakat, Pinjaman Perumahan Sektor Awam dan lain-lain..selanjutnya
Ketua Bahagian

Yusnawati binti Mat Isa

Ketua Penolong Bendahari (48)

yusna@upm.edu.my 

03-9769 6610
Junaida binti Adan
Penolong Bendahari Kanan (W44)
junaida_adan@upm.edu.my
03-9769 3535


Binti Hajera binti Tahir
Penolong Bendahari Kanan (W44)
hajera@upm.edu.my
03-9769 6213


Nurul Hisham bin Abd Hamid
Penolong Akauntan Kanan (W32)
nhisham@upm.edu.my
03-9769 3547


Firdawati binti Mhd Dahari

Penolong Akauntan Kanan (W32)
firda@upm.edu.my
+603-9769 6243


Mustafa Kamal bin Abd Mutalip
Penolong Akauntan Kanan (W32)
muskamal@upm.edu.my
03-9769 2474

 
Siti Aminah binti Sulaiman
Penolong Akauntan (W29)
sitiaminah@upm.edu.my
03-9769 3548
 
Safina Diana binti Jamaludin
Penolong Akauntan Kanan (W32)
safina@upm.edu.my 
03-9769 3555
 

Nur Ezrin binti Abdol Rahim
Penolong Akauntan (W29)
nurezrin@upm.edu.my
03-9769 4022
Sahida binti Din
Penolong Akauntan (W29) 
sahidadin@upm.edu.my
039769 6223


Siti Sarah binti Sabidin
Penolong Akauntan (W29)
ctsarah@upm.edu.my 
03-9769 2503


Mohd Hairi bin Saaid
Penolong Akauntan (W29)
mhairi@upm.edu.my
03-9769 2503
 
Rusli bin Abd Rahman
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W26) 
rosly@upm.edu.my
03-9769 6204

Hamidah binti Razali
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W26) 
h_rz@upm.edu.my 
03-9769 3556

Nor Azima binti Abd Malek
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W22) 
azima@upm.edu.my 
03-9769 3549


Siti Eshah binti Othman
Pembantu Tadbir Kanan (KewanganW22) 
seshah@upm.edu.my
03-9769 6234 


Saparudding bin Canggi
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W22) 
saparuddin@upm.edu.my
03-9769 3552


Siti Nadia Ilyani binti Bidin
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
snibb@upm.edu.my
+603-9769 3513
 
Hawabee binti Mahidin Sah
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
hawabee@upm.edu.my
03-9769 3557


Azean binti Tajudin
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
azean@upm.edu.my 
03-9769 3551

 
Noorzirah binti Wan Chek
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
noorzirah@upm.edu.my
03-9769 8009

Maslina binti Muhammad Ali
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
mma@upm.edu.my
03-9769 3554

 

SEKSYEN DI BAWAH BAHAGIAN KEWANGAN KEMUDAHAN STAF

Kemaskini:: 25/06/2019 [azizal]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566460556