SEKSYEN KEWANGAN STAF | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN KEMUDAHAN STAF » SEKSYEN KEWANGAN STAF

SEKSYEN KEWANGAN STAF

d/a Tingkat 2, Bangunan Canselori Putra
Universiti Putra Malaysia
43400 Serdang Selangor

Lokasi

T : +603-9769 6238/6223/6234/8009
F : +603-

 

Ketua Bahagian

Yusnawati binti Mat Isa

Ketua Penolong Bendahari (48)

yusna@upm.edu.my 

03-9769 6610
Nurul Hisham bin Abd Hamid
Penolong Akauntan Kanan (W32)
nhisham@upm.edu.my
03-9769 3547
 
Sahida binti Din
Penolong Akauntan (W29) 
sahidadin@upm.edu.my
03-9769 6223


Siti Aminah binti Sulaiman
Penolong Akauntan (W29)
sitiaminah@upm.edu.my
03-9769 3548


Rusli bin Abd Rahman
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W26) 
rosly@upm.edu.my
03-9769 6204


Nor Azima binti Abd Malek
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W22) 
azima@upm.edu.my 
03-9769 3549


Saparudding bin Canggi
Pembantu Tadbir (Kewangan W22) 
saparuddin@upm.edu.my
03-9769 3552


Siti Eshah binti Othman
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W22) 
seshah@upm.edu.my
03-9769 6234

Siti Nadia Ilyani binti Bidin
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
snibb@upm.edu.my
+603-9769 3513
 
Noorzirah binti Wan Chek
Pembantu Tadbir (Kewangan W19) 
noorzirah@upm.edu.my
03-9769 8009


Azean binti Tajudin
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
azean@upm.edu.my 
03-9769 3551


Maslina binti Muhammad Ali
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
mma@upm.edu.my
03-9769 3554 

 

UNIT KEWANGAN PEJABAT BURSAR

 

 

Safina Diana binti Jamaludin
Penolong Akauntan Kanan (W32)
safina@upm.edu.my 
03-9769 3555
 

 Hamidah binti Razali
Pembantu Tadbir Kanan(Kewangan W26) 
h_rz@upm.edu.my 
03-9769 3556

Kemaskini:: 25/06/2019 [azizal]

PERKONGSIAN MEDIA

PEJABAT BURSAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-97696208/ 3501
03-86560160
B1566457604