BAHAGIAN KEWANGAN PELAJAR DAN PENGURUSAN HASIL | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN PELAJAR DAN PENGURUSAN HASIL

BAHAGIAN KEWANGAN PELAJAR DAN PENGURUSAN HASIL

Bahagian Kewangan Pelajar dan Pengurusan Hasil mempunyai fungsi dan tangggungjawab berikut:

  • Mengurus tuntutan dan terimaan penajaan serta memproses bayaran pinjaman dan biasiswa kepada pelajar
  • Memantau dan mengemaskini lejer pelajar
  • Membantu dalam aktiviti utama universiti yang melibatkan pelajar (cth : pendaftaran, konvokesyen dan pilihanraya kampus)..selanjutnya
 
Ketua Bahagian
Mazitah binti Ahmad
Ketua Penolong Bendahari (W48)
mazitah@upm.edu.my
03-9769 6225 

Norhaslizah Binti Mis
Penolong Bendahari Kanan (W44)
elly@upm.edu.my 
+603-9769 1373 

Mohamad Rizal bin Zamberi
Penolong Bendahari (W41)
rizam@upm.edu.my 
+603-9769 4161 
 
Nurbalkis binti Khairul Pern
        Penolong Akauntan (W29)            nurbalkis@upm.edu.my 
03-9769 3569  
 
Norisah binti Abu Bakar
Penolong Akauntan (W29)
ab_norisah@upm.edu.my 
03-9769 3568


Norazimah binti Ismail
Penolong Akauntan (W29)
norazimah@upm.edu.my
03-9769 7928

 
 
 
Syazwati binti Azharuddin
Penolong Akauntan (W29)
syazwati@upm.edu.my 
03-9769 8840

 


Sharifah Marlia binti Syed Hardan
  Penolong Akauntan (W29)
sy_marlia@upm.edu.my 
03-9769 3573  

 
Suzanawati binti Ali
Pembantu Tadbir Kanan
(Kewangan W22)
suzanawati@upm.edu.my
03-9769 3570 
 
Wan Mirani binti Kassim
Pembantu Tadbir Kanan
(Kewangan W22)
mirani@upm.edu.my 
03-9769 1367  
 
Rozeyati binti Kamsir
Pembantu Tadbir Kanan
(Kewangan W22)
rozeyati@upm.edu.my
03-9769 6240 

Azrul bin Mohamad Juni
Pembantu Tadbir Kanan
(Kewangan W22)
azrul@upm.edu.my
03-9769 6215 

Salina binti Abd Majid
Pembantu Tadbir Kanan
(Kewangan W22)
salina_am@upm.edu.my
03-9769 6217 

Roshida binti Sulong
Pembantu Tadbir Kanan
(Kewangan W22)
roshida@upm.edu.my
03-9769 3571


Hazlina binti Hassan
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
h_hazlina@upm.edu.my 
03-9769 6231 

 
 
Syed Kahar Muzakkir Bin
Syed Abu Walma'al
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
syedkahar@upm.edu.my
03-9769 3574 


Nurul Shahida binti Abd Rani
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
nshar@upm.edu.my
03-9769 4156


Salwa binti Johari
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
nshar@upm.edu.my
03-9769 3572


Nor Suhada binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
Suhadazul@upm.edu.my 
03-9769 3575 

Nur Raimillda binti Roslan
  Pembantu Tadbir Kewangan (W19)
raimillda@upm.edu.my
03-9769 3576

 

SEKSYEN DI BAWAH BAHAGIAN KEWANGAN PELAJAR DAN PENGURUSAN HASIL

Kemaskini:: 25/06/2019 [azizal]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566456517