SEKSYEN KEWANGAN PELAJAR | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN PELAJAR DAN PENGURUSAN HASIL » SEKSYEN KEWANGAN PELAJAR

SEKSYEN KEWANGAN PELAJAR

d/a Aras Bawah, Bangunan Canselori Putra
Universiti Putra Malaysia
43400 Serdang Selangor

Google Maps

T : +603-9769 6215/6240 (Undergrad)
T : +603-9769 3568/3569/3570 (Postgrad)
F : +603-8947 2048

Email : bursar.student_ug@upm.edu.my (Undergrad)

Email : bursar.student_pg@upm.edu.my (Postgrad)

 


Ketua Seksyen
Mazitah binti Ahmad
Ketua Penolong Bendahari (W48)
mazitah@upm.edu.my 
03-9769 6225

 
Mohamad Rizal bin Zamberi
Penolong Bendahari (W41)
rizam@upm.edu.my 
03-9769 4161

 

Syazwati binti Azharuddin
Penolong Akauntan (W29)
syazwati@upm.edu.my 
03-9769 8840

 
Norisah binti Abu Bakar
Penolong Akauntan (W29)
ab_norisah@upm.edu.my 
03-9769 3568


Nurbalkis binti Khairul Pern
        Penolong Akauntan (W29)            nurbalkis@upm.edu.my 
03-9769 3569 


Rozeyati binti Kamsir
Pembantu Tadbir (Kewangan W22)
rozeyati@upm.edu.my 
03-9769 6240

 
Suzanawati binti Ali
Pembantu Tadbir (Kewangan W22)
suzanawati@upm.edu.my 
03-9769 3570 

   
Azrul bin Mohamad Juni
Pembantu Tadbir (Kewangan W22)
azrul@upm.edu.my 
03-9769 6215 

 
Salina binti Abd Majid
Pembantu Tadbir (Kewangan W22)
salina_am@upm.edu.my 
03-9769 6217  

 
Roshida binti Sulong
Pembantu Tadbir (Kewangan W22)
roshida@upm.edu.my 
03-9769 3571

 
Nurul Shahida binti Abd Rani
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
nshar@upm.edu.my 
03-9769 4156


Salwa binti Johari
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
salwajohari@upm.edu.my 
03-9769 3572

   

Kemaskini:: 25/06/2019 [azizal]

PERKONGSIAN MEDIA

PEJABAT BURSAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-97696208/ 3501
03-86560160
B1566461592