BAHAGIAN KEWANGAN UPMKB | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN UPMKB

BAHAGIAN KEWANGAN UPMKB


Ketua Bahagian

(KOSONG)


Zuraida binti Abu Bakar
Penolong Bendahari Kanan (W44)
aidabkr@upm.edu.my 
08-6855 648

Norbayah binti Ahmad
Penolong Bendahari Kanan (W44)
norbayah@upm.edu.my 
08-6855 271

Sharinah binti Muztaba
Penolong Bendahari (W41)
sharinah@upm.edu.my 
08-6855 249

Chakiris Anak Mape
Penolong Akauntan (W29)
chakiris@upm.edu.my  
08-6855 281

 Lucy Laing
Penolong Akauntan (W29)
lucyl@upm.edu.my 
08-6855 273

Remey Anak Tahir
Penolong Akauntan (W29)
remey@upm.edu.my  
08-6855 479

Rokaiyah binti Ulu
Penolong Akauntan (W29)
rokaiyah@upm.edu.my  
08-6855 647

Jurimah binti Sapiee
Penolong Akauntan (W29)
jurimah@upm.edu.my  
08-6855 277

Norjanah binti Mahdan
Penolong Akauntan (W29)
norjanah@upm.edu.my  
08-6855 272/276

Rogena Anak Narang
Penolong Akauntan (W29)
rogena@upm.edu.my  
08-6855 650

 

Penolong Akauntan (Kosong)

 

Penolong Akauntan (Kosong)


Zahora binti Ali
Pembantu Tadbir Kanan (P/O N22)
zahora@upm.edu.my  
08-6855 651

Philip Jimbun Ak Ilin
Pembantu Tadbir (P/O N19)
philipjm@upm.edu.my  
08-6855 274

Ariffin bin Kiprawi
Pembantu Tadbir (P/O N19)
arfkp@upm.edu.my  
08-6855 478 

Pembantu Tadbir (Kewangan)   (Kosong)

Pembantu Tadbir (Kewangan)   (Kosong) 


Sunardi bin Waini Osman
Pembantu Operasi (N11)
sunardi@upm.edu.my  
08-6855 355

 

SEKSYEN DI BAWAH BAHAGIAN KEWANGAN UPM KAMPUS BINTULU

Kemaskini:: 11/10/2017 [aini_abd]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566461297