SEKSYEN OPERASI | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN UPMKB » SEKSYEN OPERASI

SEKSYEN OPERASI

d/a Tingkat 1, Bangunan Pentadbiran
Universiti Putra Malaysia, Kampus Bintulu
Jalan Nyabau 97000 Bintulu Sarawak

T : +603-6855 249/281/650/479/272/276/355
F : +608-631 0802


Ketua Seksyen
Sharinah binti Muztaba
Penolong Bendahari (W41)
sharinah@upm.edu.my 
08-6855 249

UNIT GAJI


Chakiris Anak Mape
Penolong Akauntan (W29)
chakiris@upm.edu.my  
08-6855 281


Rogena Anak Narang
Penolong Akauntan (W29)
rogena@upm.edu.my  
08-6855 650

UNIT PEMBAYARAN


Remey Anak Tahir
Penolong Akauntan (W29)
remey@upm.edu.my  
08-6855 479

Norjanah binti Mahdan
Penolong Akauntan (W29)
norjanah@upm.edu.my  
08-6855 272/276

Penolong Akauntan (Kosong)


Sunardi bin Waini Osman
Pembantu Operasi (N11)
sunardi@upm.edu.my  
08-6855 355
   

 

 

Kemaskini:: 11/10/2017 [aini_abd]

PERKONGSIAN MEDIA

PEJABAT BURSAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-97696208/ 3501
03-86560160
B1566458859