Satu Karnival Sukan Pejabat Bendahari Antara Universiti Awam (UA) telah diadakan pada 24 Ogos 2019 (Sabtu) antara jam 8.00 pagi - 5.30 petang bertempat di Pusat Sukan Universiti Teknologi Mara (UiTM), Shah Alam Selangor
Bagi menyokong dan menjayakan Karnival Sukan Pejabat Bendahari UA yang diuruskan oleh pihak UiTM pada tahun ini, Pejabat Bursar UPM dengan kejasama Kelab Sukan dan Kebajikan Bursar (KSKB) telah menghantar lima (5) pasukan iaitu terdiri daripada 37 pemain untuk acara Badminton, Futsal (Wanita), Bola Jaring, Petanque dan Catur.
Berikut adalah nama para pemain yang telah mewakili Pejabat Bursar UPM dalam pertandingan sukan di karnival tersebut:
KATEGORI SUKAN : PETANQUE |
KATEGORI SUKAN : CATUR |
|||
BIL |
NAMA PESERTA WAKIL BURSAR |
BIL |
NAMA PESERTA WAKIL BURSAR |
|
1 |
MOHD ASRI BIN ABDULLAH |
1 |
NGADINAS BINTI HUSSIN |
|
2 |
MOHAMAD HALIM BIN MOHAMAD WAHAB |
2 |
SITI NUR SALEHA BINTI ADZMAN |
|
3 |
NOR AZIMA BINTI ABDUL MALEK |
|||
4 |
MUHAMMAD SAUFFI BIN IDERIS |
|||
|
||||
KATEGORI SUKAN : FUTSAL WANITA |
KATEGORI SUKAN : BOLA JARING |
|||
BIL |
NAMA PESERTA WAKIL BURSAR |
BIL |
NAMA PESERTA WAKIL BURSAR |
|
1 |
SHARIFAH MARLIA BINTI SYED HARDAN |
1 |
MAZITAH BINTI AHMAD |
|
2 |
NOOR ZIRAH BINTI WAN CHEK |
2 |
FIRDAWATI BINTI MHD DAHARI |
|
3 |
NOR MAIZURIDA BINTI IBRAHIM |
3 |
AZZIRA BINTI ABDUL AZIZ |
|
4 |
NOR SUHADA BINTI ZULKIFLI |
4 |
ROZI BINTI AHMAD |
|
5 |
SALWA BINTI JOHARI |
5 |
JUNAIDAH BINTI MOHD ISA |
|
6 |
NUR SYAFIQAH BINTI MOHD JOHARI |
6 |
AZWANI BINTI ABDUL JALIL |
|
7 |
NUR AZNI IZZATY BINTI MOHD AZHAR |
7 |
ROSLINA BINTI MOHD DERIS |
|
8 |
NURUL NAZATON BINTI ABD AZIZ |
8 |
NORHASLIZAH BINTI MIS |
|
9 |
NOR HUDA BINTI MUHAMMAD SANI |
9 |
NUR AQILAH BINTI ROJUDIN |
|
10 |
WAN MIRANI BINTI KASSIM |
10 |
NOR ASMIDA BINTI MD PAZALI |
|
|
11 |
ZAMILAH BINTI ZAKIMIN |
||
12 |
SITI AMIRA BINTI SHUKOR |
|||
KATEGORI SUKAN : BADMINTON |
|
|
||
BIL |
NAMA PESERTA WAKIL BURSAR |
|||
1 |
AZIZUL SYAHRIL BIN MOHD SALLEH |
|||
2 |
MOHD HAFIZ BIN AMRULLAH |
|||
3 |
AZAHARI BIN MOHAMAD |
|||
4 |
WAN MOHD ZAHID BIN WAN ABDULLAH |
|||
5 |
WAN MUHAMMAD ISAM BIN WAN ISMAIL |
|||
6 |
ANITA BINTI ISMAIL |
|||
7 |
NURUL SHAHIDA BINTI ABD RANI |
|||
8 |
ROSLINA BINTI MOHAMED RAZALI |
|||
9 |
NOOR MAHFUZAH MARHALIM |
Kategori Futsal (Wanita) telah berjaya merangkul tempat ketiga secara keseluruhan.
Walaupun kategori-kategori lain tidak mendapat sebarang tempat tetapi mereka tetap juara di hati kami.
Kemaskini:: 08/10/2019 [azizal]
BANGUNAN CANSELORI PUTRA, ARAS 2, UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA, 43400, UPM SERDANG, SELANGOR.