BAHAGIAN KEWANGAN PEMBANGUNAN | PEJABAT BURSAR
» BAHAGIAN DAN SEKSYEN KEWANGAN » BAHAGIAN KEWANGAN PEMBANGUNAN

BAHAGIAN KEWANGAN PEMBANGUNAN

Bahagian Kewangan Pembangunan mempunyai fungsi dan tanggungjawab seperti berikut:

  • memproses semua bayaran yang berkaitan dengan projek-projek fizikal samada daripada peruntukan geran pembangunan atau sumber dalaman universiti.
  • menyediakan laporan secara berkala untuk dikemukakan kepada pihak agensi pusat
  • memastikan kemaskini transaksi di dalam sistem Pemantauan Projek (SPP II) dibuat setiap bulan..selanjutnya


Ketua Bahagian
Noraini binti Abdullah
Ketua Penolong Bendahari (W48)
aini_abd@upm.edu.my
03-9769 6219


Norizah binti Hasan
Penolong Bendahari Kanan (W44)
norizah@upm.edu.my
03-9769 6255

 


Salmi Huwaina binti Pahaluddin
Penolong Bendahari Kanan (W44)
huwaina@upm.edu.my
+603-9769 1356


Safrina Zir binti Mohd Uzir
Penolong Akauntan Kanan (W32)
safrina@upm.edu.my 
03-9769 6476

 

 


Fazrina binti Rosli
Penolong Akauntan (W29)
fazrina@upm.edu.my 
03-9769 3532

Normazlin binti Ismail
Penolong Akauntan (W29)
normazlin@upm.edu.my
03-9769 7421

Noorhezlinda binti Muhamad Nodin
Penolong Akauntan (W29)
noorhezlinda@upm.edu.my
03-9769 3537


Mohamad Halim bin Mohamad Wahab
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W22)
mhmw@upm.edu.my 
03-9769 3544


Halimah binti Harun
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W26)
halimahhr@upm.edu.my 
03-9769 3538

Hasnah binti Adam
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W22) 
hasnah@upm.edu.my
03-9769 6527
 

Sayori binti Mohd Nor
Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan W22)
sayori@upm.edu.my
03-9769 3539
 
 
 
Umi Kalsum binti Abdul Rani
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
umikalsum@upm.edu.my 
03-9769 3536
 
 

Wan Noor Hawani binti Wan Ab. Rahman
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
wnhawani@upm.edu.my 
03-9769 7499
 
 
Khaizana Asikin binti Mat Yasin
Pembantu Tadbir (Kewangan W19)
khaizana@upm.edu.my
03-9769 3540

 

SEKSYEN DI BAWAH BAHAGIAN KEWANGAN PEMBANGUNAN

Kemaskini:: 25/06/2019 [azizal]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566456587